Wystawcy 2023

Przed Wami lista wystawców na Śląskich Dniach Fantastyki 2023. To nie wszyscy wystawcy, którzy pojawią się na konwencie! Lista jest na bieżąco uzupełniana.

 

Twory i Mroki

Zapraszamy do kolorowego i magicznego świata pluszaków szytych ręcznie, oraz mrocznych grafik! W naszym małym świecie prosto ze snów każdy znajdzie coś dla siebie.  Pluszaki jedyne w swoim rodzaju! Wystarczy wziąć takiego do rąk, gwarantujemy miłość od pierwszego przytulenia!

 

 

 

 

 

Wydawnictwo Hm…

Wydawnictwo Hm… jest młodym, tradycyjnym wydawcą, który pojawił się na rynku w sierpniu 2021. Skupia się głównie na fantastyce, jednak nie stroni od innych gatunków. Ma na swoim koncie m.in. książki z cyklu „Uczeń nekromanty” E.Raj, czy „Laleczki” Marcina Halskiego. Dodatkowo wspiera działania lokalne, publikując książki związane z Piekarami Śląskimi.

 

 

 

 

Firefly Forest

Na stoisku Świetlikowego Lasu znajdziesz różne magiczne skarby w postaci naklejek, przypinek, zakładek przedstawiających dziwnych i niesamowitych mieszkańców Lasu oraz ręcznie robione drobiazgi, takie jak steampunkowe kolczyki.

Zajrzyj do sklepu Firefly Forest

 

 

 

 

 

Liga Fantasium

Liga Fantasium to grupa organizująca wydarzenia i konkursy/turnieje o tematyce gier komputerowych, naszym głównym wydarzeniem jest Road to hell Games w ramach którego odbywa się turniej konsolowy oraz wszelakie atrakcje bloku gamedev.