Goście 2023

Krzysztof M. Maj


Krzysztof M. Maj to doktor nauk humanistycznych, wykładowca Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i Kolegium Artes Liberales Uniwersytetu Warszawskiego. Autor wielu publikacji traktujących o grach wideo, światotwórstwie, filozofii oraz literaturze. Jak sam twierdzi gra, narzeka i vloguje, nie zawsze w tej kolejności.

Krzysztof M. Maj prowadzi vlog na YouTube, koniecznie na niego zajrzyjcie.

 

Paweł Duda


Paweł Duda to programista pracujący w studiu Mechanistry, gdzie związany jest z grą komputerową Timbernorn. W powstawaniu gry uczestniczy od samego początku projektu, w którym jest odpowiedzialny nie tylko za programowanie ale również za interfejsy graficzne, implementację systemów dźwiękowych oraz wiele innych. Na Konwencie opowie Wam o studiu Mechanistry oraz ich post-apokaliptycznym city-builderze Timberborn, w którym kolonie bobrów walczą o przetrwanie w świecie po wymarciu ludzkości.

 
 
 
 

Fantastyczna Karczma

Student historii, który pasjonuje się animacją, a zwłaszcza filmami anime i ich twórcami. Od dwóch lat prowadzi kanał na youtube, na którym opowiada o twórczości reżyserów i o tym, jak powstają ich filmy. Szczególnie interesuje się historią Studia Ghibli i powiązanymi z tym studiem ludźmi.